R A Z I S E R V E R

قوانین و ضوابط استفاده از خدمات رازی سرور

لطفا به صورت کامل موارد زیر را مطالعه بفرمائید. رعایت این مطالب برای کاربران الزامیست و در صورت عدم رعایت مقررات، رازی سرور مجاز است، سرویس مشتری را بدون عودت هزینه پرداختی قطع نماید.

1- کلیه سرویس های میزبانی گیم سرور و سرور مجازی پس از تایید پرداخت مشتری بین 15 دقیقه تا 24 ساعت فعال خواهند شد، اما در برخی شرایط  ممکن هست تا 2 تا 5 روز کاری زمان بر باشد.
2- هر گاه مشتری اعم از حقیقی یا حقوقی از طریق اقدامات خود سبب ورود ضرر و زیان یا اختلال در فعالیت گروه را فراهم نماید موظف است، ضرر و زیان وارده را جبران نماید.

شرایط بازگشت وجه

1- گارانتی بازگشت پول شامل کلیه سرویس های اقساطی و یا محاسبه نرخ ارزی به مانند دلار/یورو و … نمی باشد

2-بازگشت وجه سرویس ها در صورتی که مشکلی در سرویس های میزبانی باشد که رازی سرور قادر به رفع آن نباشد تا 24 ساعت ممکن می باشد.

3 – سرور های هاست وب سایت عودت وجه 15 روزه دارند در صورت وجود مشکلی که امکان رفع آن نباشد.

رفع مسئولیت

1- هر گونه توهین به سرویس ها ، پشتیبانان و مدیران رازی سرور از طریق هر گونه از وسایل ارتباطی : ایمیل ، سیستم تیکت ، گفتگوی زنده ، تلفن و حضوری به هر شکل ممنوع بوده و رازی سرور امکان قطع کامل سرویس و همچنین پیگیری از طریق مراجع قضایی را برای خود محفوظ نگاه خواهد داشت.
2- تاریخ تمدید یک سرویس منقضی شده، از زمان تاریخ انقضاء قبلی خواهد بود همچنین رازی سرور مسئولیتی در قبال نگهداری و ارائه اطلاعات و داده های خریدار پس از تاریخ انقضا نخواهد داشت.

3- رازی سرور هیچ مسولیتی در قبال تهیه نسخه پشتیبان و بک آپ نسبت به محصولات میزبانی ندارد و کلیه امور مربوط به تهیه نسخه پشتیبان برعهده کاربر و مشتری بوده.

4 – رازی سرور هرگونه مسولیت در صورت خراب شدن ناگهانی دیسک سرور های اختصاصی و مجازی ندارد و مسولیت تهیه نسخه پشتیبان در سرور های اختصاصی و مجازی برعهده ندارد ، اما سرویس های میزبانی وب بک آپ گیری هفتگی روزانه یا ماهانه خواهند داشت

مسئولیت خریدار

1-خریدار موظف است که کلیه قوانین گروه و جمهوری اسلامی ایران را رعایت نماید. درصورت عدم رعایت، گروه حق قطع سرویس به صورت موقت یا دائم و پیگرد قانونی ودریافت خسارت از خریدار را دارد و خریدار موظف به جبران کلیه خسارات وهزینه وارده بر گروه می باشد همچنین هیچ وجهی بابت فسخ سرویس و یا ایام باقیمانده سرویس یا خسارت وارده به خریدار متخلف، پرداخت نخواهد شد.
2- خریداران مسئول عملکرد خود در رابطه با سرویس تهیه شده می باشند همچنین می بایست به حقوق سایر خریداران گروه احترام بگذارند. گروه حق تعلیق یا قطع دائم سرویس خریداران که به صورت خواسته یا ناخواسته موجب اختلال در سرویس سایر خریداران می گردد را برای خود محفوظ می دارد. ضمنا خریدار حق هیچ گونه اعتراضی را نخواهد داشت
3- به غیر از آن دسته از قوانین که مستقیما به نحوه استفاده از سرویس برمی گردد که با پایان سرویس به پایان می رسد. بندهای دیگر قوانین پابرجا بوده و خریدار همواره موظف به رعایت قوانین عمومی و حقوقی گروه خواهد بود.
4- کلیه مسئولیتهای عدم استفاده صحیح از سرویس خریداری شده با خریدار می باشد و گروه تنها مسئول ارائه سرویس استاندارد و بر اساس تعهدات فنی اعلام شده در بسته های میزبانی خود می باشد.
5- در صورتی که مشتری یا خریدار ؛ اقدام به ایجاد جو متشنج و تحریف اذهان عمومی در هر جایی اعم از شبکه های اجتماعی ، انجمن ها و … بنماید، عواقب آن بر عهده خوده اوست و رازی سرور می تواند در جهت برخورد با خاطی حساب کاربری و تمامی سرویس های وی را مسدود نماید و از طرق قانونی اقدام به پیگیری کند .

روش های ارتباط با رازی سرور فقط از طریق www.raziserver.ir می باشد به هیچ نهادی وابسته نمی باشد.
در پناه حق پیروز و سربلند باشید.

آدرس: بوشهر ، سعدآباد ، شهرک فرهنگیان ، میدان امام خمینی ره ، کوچه بوستان پ53

درباره ی ما

ناحیه کاربری

قوانین وب سایت

درباره ما

تماس با ما

 

راهنمای سایت

سرور اختصاصی ایران

سرور اختصاصی خارج کشور

سرور مجازی ایران

سرور مجازی خارج کشور

هاست ابری سیپنل ایران

هاست ابری سیپنل خارج کشور

ما را دنبال کنید

ایمیل: sinafahim6930@gmail.com
تلفن: 0997 848 937 98+

logo-samandehi